Vaše skříň - váš život

30.11.99

Už jste někdy byli oblečení nákupy, nebo nosí oblečení? Dělám si srandu Ok, to platí i pro vás, čtěte dál.

Pamatujte si, že čas, kdy jste viděli část oděvu v okně stojanu nebo obchod a rozhodl se zkusit to. A když se snažil si to, tam bylo něco o tom, které nebylo úplně v pořádku, ne tak docela vy. Možná, že to bylo trochu pevně na ramenou, rukávy byly trochu moc dlouhý. Možná, že barva nebyla nejlepší. Ale i při tom všem jsi šel dopředu a koupit to vlastně je? Možná to svědilo, ale vypadalo to fantasticky, a kromě toho, co je trochu nepohodlí vypadat tak dobře?

Takže, kde je kus oblečení teď? Je to na zadní straně skříně, stále nenošené, nevidí denní světlo. Podívejte se prostřednictvím obsahu vašeho šatníku. Je ještě něco, co tam které již záchvaty? Je trochu starý? Příliš malý? Příliš velký? Nebo jste prostě dostal unavený? Možná, že tam jsou oblečení ve vašem šatníku, které jsou staré oblíbené, soo pohodlné, ale zchátralé, opotřebované a zastaralé? Zatímco oni jsou pohodlné, přestanou vám z pohledu vašeho absolutně nejlepší od vás svítí? Nebo snad máte oblečení ve vašem šatníku, které jste nevybrali. Někdo jiný si vybral za vás, a můžete se jim na sobě stejně potěšit kupujícího.

Pokud se některý z výše uvedených dostal jste kývl a řekl ano, trvat dlouho tvrdý pohled na obsah vašeho šatníku znovu. A teď, kolik oblastech svého života, jsou tam, že ne zcela fit, jsi vyrostl z, ne se vás vyhovovat víc, ale jste si nevšimli? Existují oblasti vašeho života, které jste vložili do zadní části své mysli, a nebyly odeslány denní světlo nebo jasné myšlení? Existují oblasti vašeho života, které jste nevybrali, někdo jiný si vybral pro vás a vy se uvedení s výsledky? Existují oblasti, ve vašem životě, kde jste sice pohodlné, ale již svítí, jste trochu slepé koleji, a to může být čas jít dál málo. Možná, že je oblast vašeho života, které svědí něco, to má určité nepohodlí, ale vypadá to tak goood?

"Tak co?" Slyšel jsem, že říkáte. No, pokud jste úplně spokojeni s obsahem skříní a svém životě, a pak nechat i sám.

Ale pokud jsou oděvy a části svého života, které svědí, jsou nepříjemné, vypadat ošuntělé a zastaralý, nebo že jste nevybral. Možná, že to je opravdu na čase podívat se na vaše volby a rozhodnutí.

Nejdříve se snadno akce. Získat několik odpadkových košů, a vyklidit svůj šatník, všechny staré shabbies, těsný kování, nebo příliš Bigs - rovnou do koše pytlů. Jděte dál. Překvapte svou oblíbenou charitu s některými zvláštními dary.

Nyní si všimněte, že i když tam může být méně ve vašem šatníku -jak mnohem více prostoru je tam. Všechny vaše volby fit, a ještě lépe, že budete vypadat co nejlépe. Ve skutečnosti, budete mít ještě více možností se s méně oblečení. Jak to funguje?

Poté, co jste si vyčistit váš šatník, a zjistit, jak snadné je dostat se více možností. Získejte list papíru a vytvořit seznam všech oblastech svého života, které svědění, nesedí a jsou nepohodlné. Udělejte si samostatný seznam oblastí vašeho života, jste nezvolili a uvedení do s. Nakonec vytvořit seznam věcí ve vašem životě, které jsou zastaralé a je na čase, aby vyklidit. Tento seznam může zahrnovat práci, položky, Knick drobnostmi, myšlenky, pocity, lidi, kteří nechcete, aby zůstali v kontaktu s nebo zvyky.

Jakmile jsou tyto seznamy jsou hotovi, můžete učinit některá rozhodnutí. Podívejte se pozorně na každou položku, kterou v seznamu a zeptejte se sami sebe upřímně chcete změnit? Pokud yesFree webového obsahu, pak je na čase, aby si strategii, jak jít dál. Pokud můžete udělat sami pokračovat. Je to jednodušší, s podporou a pomocí od dobrého přítele nebo trenér na pomoc a přidat jasnost.

Reklama - odkazy

Firma STAKO, prověřený výrobce vestavěné skříně Vám dodá skříň přesně podle Vašich představ.


Osvědčený výrobce vestavěné skříně, společnost KOMANDOR. Ručí za vysokou kvalitu a nadstandartní služby.


 Investiční zlato vám pomůže zhodnotit váš majetek.


Zajišťujeme outsourcing výkonu činnosti data protection officer podle GDPR.


Gold kaufen online oder in einem Geschäft in Dresden.


Pro názornost jaká je cena vestavěné skříně jsme připravili přehledné kalkulace.


Silbermünzen kaufen online oder in einem Geschäft in Dresden.


Od stěhování těžkých břemen jsme tady my. V rámci celé České republiky provádíme stěhování až do hmotnosti 50 tun.


Moderní kuchyně Praha s doživotní zárukou na kování. Realizace do 1 měsíce od zaměření.