Koupě domu - důležitý krok do budoucnosti

30.11.99

Jsi dost inteligentní, aby věděl, že koupi domu by měl být partnerem dobře promyšleného finančního plánu.

Jen o tom přemýšlet. Příznivci vlastního bydlení jsou vášnivý dav. Důvody pro jejich nadšení jsou věrohodné. Pojďme diskutovat o jeden právě teď, koupi domu jako daňový přístřeší.

Váš domov je pravděpodobně největší nákup budete někdy dělat a největší daň přístřeší, budete pravděpodobně někdy těšit.

Čím více si prohlédnout tuto stránku, tím více začnete ocitnete ocenit jeden z nejvýznamnějších přínosů vlastního bydlení, s využitím volného daňového prodeje. Ty mohou být způsobilé vyloučit až čtvrt milionu dolaru zisky z daňové povinnosti.

Pokud podat společnou přiznání, můžete mít nárok na vyloučit, že dvojitý, téměř půl-milionu dolarů.

Představte si, jaké by to bylo, kdyby peníze z prodeje by nemusel být určen vládou pro jakýkoliv účel. No, to není. To je na vás, aby i použít podle svého uvážení.

Každá část výtěžku může podle překulil do další domova. Nebo můžete rozhodnout jej investovat na akciovém trhu. A plus pro seniory v důchodovém věku, osvobozeny od daně peníze mohou doplnit příjmy. Hotovosti lze použít jako dědictví pro vaše děti. Je osvobozeny od daně z příjmu. Samozřejmě, že vaše dědicové pravděpodobně muset platit daň z dědictví.

Asi se ptáte, o požadavky na způsobilost. K dispozici jsou dva testy splnit, aby byla vyloučena zisk z prodeje vašeho domova. Reference: ministerstvo financí, Internal Revenue Service, publikace 523, prodej vašeho domova, 2007, strana 10

V podstatě, v průběhu 5 let před prodejem vašeho domova, musíte splnit test vlastnictví a kontrolu používání. Test vlastnictví je třeba, aby jste vlastnili svůj domov po dobu nejméně dvou let. Test použití vyžaduje, abyste musela žít v domácnosti jako primární bydliště po dobu minimálně dvou let.

Kromě toho, Dvouletý testu vlastnictví a zkušební Použijte dvě rok, který končí dnem, kdy prodat váš dům nemusí být kontinuální. Pokud můžete prokázat, že jste vlastnil a žil v domě a použít ji jako primární bydliště po dobu celých 24 měsíců v posledních 5 let, gratuluji, potkáte oba testy.

IRS používá tento příklad. Předpokládejme, že jste si koupili a přestěhoval se do domu v červenci 2003. Poté žil tam po dobu 13 měsíců, ale přestěhoval se s přítelem, protože osobní situace. V roce 2006 jste se přestěhovali zpět do svého domu v něm bydlí na dalších dvanáct měsíců před prodejem v červenci 2007. by vyhovoval jak vlastnictví a používání test, protože jste byl vlastníkem domu čtyři rok, když žije v něm celkem 25 měsíců v průběhu 5- období roku, které skončilo, když prodal dům.

V souladu s tím, IRS také říká, že dočasné absence jsou povoleny na dovolenou a jiné sezónní absencí, i když se pronajímají dům. Dočasné absence přispívá k používání.

Pro účely tohoto článku se nebudu vysvětlovat každý detail o vyloučení zisku z prodeje svého domova.

Důležitým bodem je to. Každý nyní osvobozeny od daně z příjmů až do výše 250.000 dolar jako jednotlivec a až 500.000 dolar jako manželský pár z prodeje domu. Vláda poskytla tento mocný daňové pobídky pro domácí vlastnictví a koupi domu by mělo být součástí osobního finančního plánu každého z nás.

Pro více informací, měli byste se poradit s kvalifikovaným daňovým profesionální, accountantBusiness správu články, nebo daňové právníka.

Reklama - odkazy

Firma STAKO, prověřený výrobce vestavěné skříně Vám dodá skříň přesně podle Vašich představ.


Osvědčený výrobce vestavěné skříně, společnost KOMANDOR. Ručí za vysokou kvalitu a nadstandartní služby.


 Investiční zlato vám pomůže zhodnotit váš majetek.


Zajišťujeme outsourcing výkonu činnosti data protection officer podle GDPR.


Gold kaufen online oder in einem Geschäft in Dresden.


Pro názornost jaká je cena vestavěné skříně jsme připravili přehledné kalkulace.


Silbermünzen kaufen online oder in einem Geschäft in Dresden.


Od stěhování těžkých břemen jsme tady my. V rámci celé České republiky provádíme stěhování až do hmotnosti 50 tun.


Moderní kuchyně Praha s doživotní zárukou na kování. Realizace do 1 měsíce od zaměření.